• Įrankiai
  • Bamperis plastiko suvirinimo strypas PP/ABS/PVC/PE juoda butas elektrodais, Plastiko suvirinimo 40pcs
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4

Bamperis plastiko suvirinimo strypas PP/ABS/PVC/PE juoda butas elektrodais, Plastiko suvirinimo 40pcs

€5.43

Atsiliepimas

Pavadinimas: plastikiniai elektrodas.Medžiaga: PP/fotogalvaninių technologijų/PE/ABS Spalva: juoda/pilka/balta/juoda.Pakavimo kiekis: 40pcs/paketinių.Specifikacija: 2.5 * 5.0 * 300 mm Kryptimis: dėl detalių, žiūrėkite žemiau.

PVC plastiko suvirinimo strypas yra įvesta

PVC plastiko suvirinimo strypas daugiausia naudoja PVC žaliavos per aukštos temperatūros, lydymosi juostelėmis karštojo išspaudimo (ekstruzijos), didelis paviršiaus ryškumo, vienodos spalvos; rūgščių ir šarmų varža, atsparumas korozijai, netoksiškas; daugiausia naudojamas suvirinimo PVC lakštai, gamyba, apdirbimas, suvirinimo jungiamosios detalės, plastikinių konteinerių ir plastiko juostelės produktus būtina.Ir suvirinimo greičio, suvirinimo, stiprus, tvirtas.

Spalva: tamsiai pilka

Atsižvelgiant į specifikaciją taškai: 2.5*5.0 mm

Pagal formą taškai: dvyniai

Pagal trukmę skirstomi į: 30cm/ root PVC NAUDOJA:

Naudojami vamzdžių, geriamojo vandens vamzdžių, viela korpuso ar laiptų porankiai.Bus riedėjimo gera chip sutampa karšto presavimo, gali būti atliekami į visų rūšių kieto skardos storis.Plokštė gali būti supjaustytas į reikiamą formą, tada naudoti PVC su karšto oro welding electrode į įvairias atsparumo cheminei korozijai bako, oro vėdinimo ir konteinerius, ir kt.

ABS plastiko Suvirinimo strypas įžanga:

Daugiausia naudojamas ABS Žaliavų po aukštos temperatūros, lydymas, štampavimas ir pagaminti iš juostelių medžiaga, jos paviršiaus ryškumas yra didelis, spalvos vienodumas; rūgščių ir šarmų varža, atsparumas korozijai, netoksiškas; daugiausia naudojami ABS Plokštė, suvirinimo, tankų gamybos, gamybos vamzdelių jungiamosios detalės (fitingai, suvirinimo plastikiniai konteineriai reikalingi plastiko juostelės produktus.Ir suvirinimo greitis yra greitas , suvirinimo yra įmonė, suvirinimo yra stiprus, jo spalva yra geltona, ar tiesa, spalvos.

Pagal spalvą yra skirstomi į: ryžiai, geltona

Pagal specifikacijas: 2.5*5.0 mm

Pagal formą: dvyniai

Padalinus ilgis: 50cm/ root ABS naudoti:

ABS dervos didžiausių taikymo sritis yra automobilių, elektroninių prietaisų ir statybinių medžiagų.Naudojama automobilių pramonėje, taip pat automobilių skydus, kūno išorinis skydas, vidaus apdailos plokštės, vairas, garso izoliacija valdyba, durų užraktai, bamperis, ventiliacijos vamzdį ir t.t., daug dalių.Kalbant apie elektros prietaisai plačiai naudojami šaldytuvų, TELEVIZORIŲ, skalbimo mašinų, oro kondicionierius, kompiuteris, kopijavimo aparatas ir elektroninių prietaisų.Statybinės medžiagos, ABS vamzdžiai, ABS santechnikos įranga, ABS dekoratyvinis valdyba yra plačiai naudojamas statybinių medžiagų pramonėje.

PP plastiko elektrodas yra įvestas:

Pagrindinės žaliavos, kurias PP po aukštos temperatūros, lydymosi juostelėmis karštojo išspaudimo (ekstruzijos), didelis paviršiaus ryškumo, vienodos spalvos; rūgščių ir šarmų varža, atsparumas korozijai, netoksiškas; daugiausia naudojamas suvirinimo PP lapas, gamyba, apdirbimas, suvirinimo įranga ir plastiko konteineriai plastiko juostelės produktus.Ir suvirinimo greičio, suvirinimo įmonė, stiprus suvirinimo.

Spalva: Juoda

Pagal specifikacijas: 2.5*5.0 mm

Pagal formą dvigubai.

Pagal trukmę skirstomi į: 50cm/ root PP naudoti:

Tipinės taikymo, automobilių pramonės (daugiausia naudojamas su metalo priedais: PP sparnas, vėdinimo vamzdis, ventiliatorių ir t. t.), įranga (indaplovė, durų tarpinės, džiovintuvas ventiliacijos vamzdžių, mašinos rėmas ir skalbimo mašina dangtis, šaldytuvas durų įdėklo), vartojimo prekių (vejos ir sodo įrangą, pavyzdžiui, žoliapjoves ir purkštuvų ir kt.).

PE Plastiko Elektrodas yra įvestas:

PE Elektrodas (PE): daugiausia naudojama PE Žaliavų po aukštos temperatūros, lydymas, štampavimas ir pagaminti iš juostelių medžiaga, jos paviršiaus ryškumas yra didelis, spalvos vienodumas; rūgščių ir šarmų varža, atsparumas korozijai, netoksiškas; daugiausia naudojami PE Lakštinio metalo suvirinimo, tankų gamyba, vamzdžių, gamyba, suvirinimas plastikinių konteinerių ir būtina plastiko juostelės produktus. Tvirta ir stipri, suvirinimas.Jo spalva yra vaškas juoda, arba balta.

Pagal specifikacijas: 2.5*5.0 mm

Pagal klasifikaciją spalva: balta

Pagal formą: dviejų ar plokščios formos.

Padalinus ilgis: 50cm/ root

Filmas produktų, įvairių dydžių tuščiaviduriai konteinerių, kasdienio būtinumo ir pramoninių vamzdynų, pakuotės geležinkelių diržo ir perrišimas diržas, virvė, net ir neaustinio pluošto, laidų ir kabelių ir pan..

  • Ilgis: 30CM
Hoppymerlin
2021-02-09
5/5
Perfecto

Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Jums taip pat patiktų

Aukščiausios kokybės.